Kurumsal Kimlik Tasarımı » Kurumsal Kimlik Oluşturma Denizli Web Tasarım, marka ve kurum imajının en önemli rolü olan kurumsal kimlik tasarımı, oluşturulması ve bütünün çalışmasını buradan inceleyebilirsiniz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı » Kurumsal Kimlik Oluşturma
Sosyal İletişim Kanallarımız Fevzi Çakmak Blv. Atatürk Cd. Denizli +90 212 212 35 17 Denizli Web Tasarım Logo

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarım Denizli Web Tasarım, marka ve kurum imajının en önemli rolü olan kurumsal kimlik tasarımı, oluşturulması ve bütünün çalışmasını buradan inceleyebilirsiniz.
,  Ana Kategori : Web Tasarımı,  Kategori :  Logo Tasarım  Tarih :  18.7.2017       Google Plus      
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Fevzi Çakmak Blv. Atatürk Cd. Denizli +90 212 212 35 17 Kurumsal Kimlik Tasarımı » Kurumsal Kimlik Oluşturma » Denizli Web Tasarım

Denizli Web Tasarım Logo

Kurumsal Kimlik Tasarımı-Denizli Web Tasarım

Markanın ya da kurumsal imajın en önemli rolü kimliktir. Çoğu durumda kurumsal kimlik, görsel donanımlar olarak bir kurallar çerçevesinde kaydedilir. Kimliği oluşturan bu kurallar genellikle renk paletleri, yazı tipleri ve düzenleri, ölçüler gibi bilgileri içerir. Kuralların tanınabilir olması ve bir bütün olarak markayı oluşturması şirketin kimliğinin tutarlı olmasını sağlar.


Kurumsal kimlik öğelerinin belirlenen kurallar ölçüsünde tanınması, sürekli ve aynı şekilde kullanılması, kurumun tutarlığını gösterir ve kuruma önemli değerler kazandırır.


Etkili kurumsal kimlik tasarımı ve kimlikle bütünleşen logo ve güçlü marka algısı, yine belirli kurallar ölçüsünde hedef kitleye  etkili bir şekilde sunulduğunda şirket ve marka nihai kullanıcı üzerinde sürekli ve kalıcı bir etki bırakacaktır.

Marka Şehir Denizli” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  Kurumsal Web Tasarım ve  logo tasarım projeleri “Denizli Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sitesi)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza ve yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulmaktadır.  
 

Denizli Web Tasarım | Kurumsal Kimlik Oluşturma


Logo (Kimlik ve markanın semboldür)
Antetli grubu (Antetli kağıt, kartvizit, zarf, Dosya, Klasör vb.)
Reklam ve Pazarlama Öğeleri (Dergi, Kitap, İlan, İnsert, Katalog vb.)
Web Sitesi
Ürün Ambalajları
Araç Görselleri
Kıyafet Tasarımları
İç ve Dış Tabela Tasarımları
İletişim Araçları (Video, Koku, His, Ses,
Ürün , Hizmet, Marka ve Kurumu Temsil eden diğer araçlar


Tüm bunlar kurumsal kimlik oluşturmasının yanı sıra bütün olarak markayı temsil eder. Logo ise kurumsal kimlik ve markanın içine konumlandırılan,  diğer şirketlerden ayıran ama aynı zamanda marka ve kurumun bilinirliğine oldukça önemli değerler katan bu şekil bütün olarak da ürün veya hizmetin sembolüdür.

Logo Tasarım

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten