Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Uzman Ekip » Denizli Web Tasarım Uzman Ekip;Denizli Patent ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent ekibi ile marka, tasarım, patent vekilleri, avukatlar, tasarımcılar ,yazılımcılar,çözüm ortakları.
Uzman Ekip

Uzman Ekip

Ana Kategori : Hakkimizda, Kategori : Biz Kimiz
Biz Kimiz Uzman Ekip Uzman Ekip;Denizli Patent ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent ekibi ile marka, tasarım, patent vekilleri, avukatlar, tasarımcılar ,yazılımcılar,çözüm ortakları.
Denizli Web Tasarım +90 212 212 35 17

Denizli Web Tasarım ekibinde her biri kendi alanlarında uzman ve deneyimli marka, tasarım ve patent vekilleri; avukatlar, tasarımcılar, yazılımcılar, danışmanlar ve çözüm ortaklarından oluşmaktadır.


Dolayısıyla yapılan tasarımlar, kullanılan marka ve logolar, özgün ve ayırt edici olduğundan istenildiği takdirde adınıza tescil edilerek yasal koruma sağlanabilmektedir. Ayrıca tescil istenmese dahi bir başka marka, tasarım ve logoya benzerlik gerekçesiyle üçüncü taraflarca olası herhangi bir hukuki yaptırıma maruz kalmaz, maddi ve manevi kayıplarından korunursunuz.


Dahası sadece proje kapsamında değil, markalaşma konusunda da ekibimiz tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti verilerek projenin katma değer sağlanmasına olanak tanınmıştır.