Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Kurumsal Kimlik Tasarımı » Kurumsal Kimlik Oluşturma » Denizli Web Tasarım Denizli Web Tasarım, marka ve kurum imajının en önemli rolü olan kurumsal kimlik tasarımı, oluşturulması ve bütünün çalışmasını buradan inceleyebilirsiniz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı » Kurumsal Kimlik Oluşturma

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ana Kategori : Web Tasarımı, Kategori : Logo Tasarım
Logo Tasarım Kurumsal Kimlik Tasarımı Denizli Web Tasarım, marka ve kurum imajının en önemli rolü olan kurumsal kimlik tasarımı, oluşturulması ve bütünün çalışmasını buradan inceleyebilirsiniz.
Denizli Web Tasarım +90 212 212 35 17

Markanın ya da kurumsal imajın en önemli rolü kimliktir. Çoğu durumda kurumsal kimlik, görsel donanımlar olarak bir kurallar çerçevesinde kaydedilir. Kimliği oluşturan bu kurallar genellikle renk paletleri, yazı tipleri ve düzenleri, ölçüler gibi bilgileri içerir. Kuralların tanınabilir olması ve bir bütün olarak markayı oluşturması şirketin kimliğinin tutarlı olmasını sağlar.


Kurumsal kimlik öğelerinin belirlenen kurallar ölçüsünde tanınması, sürekli ve aynı şekilde kullanılması, kurumun tutarlığını gösterir ve kuruma önemli değerler kazandırır.


Etkili kurumsal kimlik tasarımı ve kimlikle bütünleşen logo ve güçlü marka algısı, yine belirli kurallar ölçüsünde hedef kitleye etkili bir şekilde sunulduğunda şirket ve marka nihai kullanıcı üzerinde sürekli ve kalıcı bir etki bırakacaktır.

Marka Şehir Denizli” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil, Kurumsal Web Tasarım ve logo tasarım projeleri “Denizli Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sitesi) “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza ve yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulmaktadır.

Denizli Web Tasarım | Kurumsal Kimlik Oluşturma


Logo (Kimlik ve markanın semboldür)
Antetli grubu (Antetli kağıt, kartvizit, zarf, Dosya, Klasör vb.)
Reklam ve Pazarlama Öğeleri (Dergi, Kitap, İlan, İnsert, Katalog vb.)
Web Sitesi
Ürün Ambalajları
Araç Görselleri
Kıyafet Tasarımları
İç ve Dış Tabela Tasarımları
İletişim Araçları (Video, Koku, His, Ses,
Ürün , Hizmet, Marka ve Kurumu Temsil eden diğer araçlar


Tüm bunlar kurumsal kimlik oluşturmasının yanı sıra bütün olarak markayı temsil eder. Logo ise kurumsal kimlik ve markanın içine konumlandırılan, diğer şirketlerden ayıran ama aynı zamanda marka ve kurumun bilinirliğine oldukça önemli değerler katan bu şekil bütün olarak da ürün veya hizmetin sembolüdür.