Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Denizli Web Tasarım Kimdir » Denizli Web Tasarım Denizli Web Tasarım Kimdir; Markalar, Patentler, Faydalı Modeller, Tasarımlar, Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı çalışmaları sunmaktadır.
Denizli Web Tasarım Kimdir

Denizli Web Tasarım Kimdir

Ana Kategori : Hakkimizda, Kategori : Biz Kimiz
Biz Kimiz Denizli Web Tasarım Kimdir Denizli Web Tasarım Kimdir; Markalar, Patentler, Faydalı Modeller, Tasarımlar, Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı çalışmaları sunmaktadır.
Denizli Web Tasarım +90 212 212 35 17

Denizli Web Tasarım, İstanbul merkez ofisi ve 32 şube ve iştirakleriyle 10 yıldır binlerce müvekkillerine Sınai Mülkiyet Haklar alanında hizmet veren Türk Patent ve Marka Kurumu' na kayıtlı vekillik sirketi olan ETKİN PATENT TİC.LTD.ŞTİ.' nin "Marka Şehir" proje iştirakidir.

Şirketin faaliyet alanları; Basta Markalar, Patentler, Faydalı Modeller, Endüstriyel Tasarımlar, Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı olmak üzere, Telif hakları, Coğrafi işaretler, Bitki Türleri ve Entegre Devrelerin Topografyaları da bulunmaktadır.

Denizli Web Tasarım, " Marka Şehir" projesi kapsamındaki 18 il ve İstanbul' un 14 büyük ilçe isimlerini taşıyan tüm markaların tescilleri iştiraki olduğumuz Etkin Patent' e aittir. İzinsiz hiç bir şekilde kullanılmayacağı gibi, kullananlar hakkında dava açılmış veya açılacaktır.

Denizli Web Tasarım Marka Tescil Belge Aslını BURADAN inceleyebilirsiniz.

Şehirlerinizin öne çıkan markalarının da sizin markanızın tanıtımında rol oynayacak karşılıklı bir fayda ilişkisi düşünülerek Erkin Patent ar-ge departmanınca yaratılmış bu fikir sayesinde markanızın hem yerelliğini koruyacak hem de bilinir marka olma özelliğini kazanacak bu proje kapsamında ki web tasarım ve patent firmalarımızı ve deneyimli ekibimizi BURADAN inceleyebilir, ücretsiz yardım ve destek alabilirsiniz.

Yine çözüm ortağımız olan Denizli Patent ile birlikte başta ISO 9001, CE Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik belgesi, ISO 22000, Gıda belgeleri, Barkod olmak üzere Kalite sistem ve ürün belgelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de vermekteyiz.


(Tüm Klaite Yönetim Sitemleri Danışmanlık hizmetler ve ayrıntılar için Etkin Kalite sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.)